home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bacau

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Toma Andrei-Catalin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 100 23 27 150 Calificat (A)
2 Finaru Tudor-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 84 17 27 128 Clasament National (CN)
3 Murariu-Tanasache Iulian Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 73 10 26 109 Punctaj insuficient (P)
4 Mandruta Cezar Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
5 Smeu Stefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
6 Mihoc Adelin Colegiul National ,, Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
7 Olaru Victor Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 50 10 23 83 Punctaj insuficient (P)
8 Hutu Alexandru Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
9 Sirbu Alexandru-Gabriel Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Melinte Carmen 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
10 Secure Razvan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara 33 10 27 70 Punctaj insuficient (P)
11 Custura Octavian Stefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara 30 10 18 58 Punctaj insuficient (P)
12 Nechitoaia Edward Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 22 10 14 46 Punctaj insuficient (P)
13 Crisiarcu Ionut Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 10 22 42 Punctaj insuficient (P)
14 Pribagu Alexandra Elena Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Benchea Marin-Iulian 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
15 Dumitru Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Tinei Stefan Colegiul Tehnic ”Gheorghe Asachi” Onesti Arghire Diana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Tingaială Maxim Colegiul Tehnic ”Gheorghe Asachi” Onesti Arghire Diana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Sidorac Constantin-Radu LICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro