home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bacau

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Magirescu Tudor ?tefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie 65 100 45 210 Calificat (A)
2 Popescu Stefan Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria 30 96 41 167 Clasament National (CN)
3 Rotaru Robert Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie 15 96 30 141 Clasament National (CN)
4 Paduraru Andrei Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli 20 100 14 134 Clasament National (CN)
5 Lazar Vlad Andrei Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 96 10 116 Punctaj insuficient (P)
6 Pintilie Luca Dimitrie Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli 35 46 14 95 Punctaj insuficient (P)
7 Stancila Ionut-Marian Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela 10 46 10 66 Punctaj insuficient (P)
8 Dulgheriu Bogdan Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacău Lazăr Ingrid Elena 10 30 21 61 Punctaj insuficient (P)
9 Serban Iustinian Bogdan Colegiul National ,,Costache Negri” Tg. Ocna Oancea Cecilia 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
10 Filip Florin Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Catarau Mihaela 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
11 ILIESCU ANDREI-TUDOR Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Ifrim Aliana 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
12 ARADEI ROBERT Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
13 Asaftei Rares-Marian Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
14 Doba-Munteanu Mihai-George Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
15 Balint William-Damian Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Enea Petru Gabriel 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
16 Bulimar Mihai-Alexandru Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
17 VĂCĂRASU DRAGOS-STEFAN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
18 BANtU ANISIA COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI VÎRCOLICI MIHAELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Calian Cristinel-Cosmin Colegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Cernat Andrei Colegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Radu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Chicea Alexandru-Daniel Colegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 GRAJDAN MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI VÎRCOLICI MIHAELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Lavric Cosmin-Marian Colegiul Naţional Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Martis Robert Marian Colegiul National ,,Costache Negri” Tg. Ocna Oancea Cecilia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Mihalache Andrei LICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 PASCAL DARIA-COSTINA COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Sentes Aida Elena Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Tataru Adriana-Mihaela Colegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Teodoru Matei Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro