home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 SABAU Vlad Florin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN 82 65 100 247 Calificat (A)
2 JURCUT Paul Bogdan Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA 63 65 96 224 Clasament National (CN)
3 GHERGHEL Vlad-Zeno Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 62 69 14 145 Clasament National (CN)
4 SILAGHI Horea Mihai Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA 100 10 27 137 Clasament National (CN)
5 TOMA Adrian Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea 100 10 23 133 Clasament National (CN)
6 HOSZU Adryel Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Luncan Alina 100 10 14 124 Clasament National (CN)
7 DUBĂU Horea-Filip Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet / Nagy Istvan 92 10 18 120 Clasament National (CN)
8 HORVATI Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA 81 10 10 101 Punctaj insuficient (P)
9 BIRTALAN Csaba-Adrian Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
10 TEPES-PALEU George-Alexandru Liceul DON ORIONE Oradea Coras Zenovia 39 41 10 90 Punctaj insuficient (P)
11 HODOSI Attila Colegiul Național OCTAVIAN GOGA Marghita Costelas Cristian 25 10 14 49 Punctaj insuficient (P)
12 BUDUREAN Marius Mihai Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
13 BENEDEK Robert Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea 10 10 27 47 Punctaj insuficient (P)
14 MISCHIE Marcus Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea 14 23 10 47 Punctaj insuficient (P)
15 SZABO Stefan Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Luncan Alina 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
16 KÉRY Imola-Vivien Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Vad Zoltán 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 ARDELEAN George Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea - - - - absent
18 BUBUI Marius Robert Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA - - - - absent
19 INCZE Victor Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA - - - - absent
20 LÉLEK Hunor-Kadosa Liceul Teoretic ADY ENDRE Oradea Hibácskó Gizella - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro