home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 CIOARA David Darius Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 45 96 14 155 Calificat (A)
2 MARCUS Paul Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 15 100 14 129 Clasament National (CN)
3 CSEKE Stefan Alexandru Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 58 21 89 Punctaj insuficient (P)
4 BIROU Rares Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 35 34 10 79 Punctaj insuficient (P)
5 MALITA Tudor Constantin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 30 34 10 74 Punctaj insuficient (P)
6 HIGYED Erik Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 15 42 14 71 Punctaj insuficient (P)
7 PENDEA Nicholas Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA 10 26 30 66 Punctaj insuficient (P)
8 MURESAN Victor Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
9 TRIP Malin Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
10 GYÖRGYPÁL Tamás Liceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Nagy Ildiko 25 26 10 61 Punctaj insuficient (P)
11 SASU Daniel-Vlad Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 25 26 10 61 Punctaj insuficient (P)
12 TOMOIAGA Dragos-Andrei Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina 30 18 10 58 Punctaj insuficient (P)
13 KÁLLAI David Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 10 30 16 56 Punctaj insuficient (P)
14 KÖVÉR Norbert-Alexandru Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 30 10 16 56 Punctaj insuficient (P)
15 BACS Dominic Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
16 CUC Vladimir Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
17 MADA Adrian Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
18 DOGARIU-BANCIULESCU Andrei Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
19 STRUNGAR Dan Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
20 GYÖRGYPÁL Gergő Liceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Nagy Ildiko 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
21 PETRILA Claudiu Nicolae Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
22 FECHETE Luca Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
23 CIUTA Daria Briana Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
24 DOMOCOS Fabian Adrian Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
25 BACIU Rebeca-Petronia-Georgiana Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 COSTEA Iulia Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 CRACIUN Razvan Dan Colegiul Național TEODOR NES Salonta Illyes Lajos Demeter 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 DEMIAN Cosmin Gabriel Colegiul Național SAMUIL VULCAN Beiuș Hora Florentina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 DURDEU Vlad-Ioan Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 HASAS Timea-Alexandra Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Teutsch Tünde, Hasas Tünde 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 HODUȚ Patrick Casian Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Tanta Marina HODISAN 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 HOSSZÚ Gábor Liceul Teoretic ADY ENDRE Oradea István Zoltán 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 MOT Sergiu Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 POPOVICIU Adelin-Florin Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 SIM Robert Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 TRIPA Alexandru Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
37 UNGUR Robert-Darius Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 POPA Crinuța Giorgiana Colegiul Național TEODOR NEȘ Salonta Illyes Lajos Demeter - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro