home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Oniga Andrei-Mihai Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 35 94 50 179 Calificat (A)
2 Șteopoaie Vlad Dorin Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 55 26 20 101 Punctaj insuficient (P)
3 Takacs Robert Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 15 50 14 79 Punctaj insuficient (P)
4 Pop Dorian Dumitru Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela 30 34 10 74 Punctaj insuficient (P)
5 Măierean Mircea Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian 10 46 14 70 Punctaj insuficient (P)
6 Gonda Bogdan Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius 15 38 14 67 Punctaj insuficient (P)
7 Sima Mario-Robert Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 30 22 10 62 Punctaj insuficient (P)
8 Cāțcăuan Antonia Denisa Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
9 Hordoan Darius Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela, Candale Silviu 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
10 Șorecău Adrian-Vasile Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 30 14 10 54 Punctaj insuficient (P)
11 Pop Denis Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
12 Runcan Paul Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
13 Florea David Manuel Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
14 Roșu Radu Gabriel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
15 Bilegan Alexandru Iliuță Mihai Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
16 Guzu Cristiana Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
17 Budai Mark Kristian Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
18 Ciobanu Laurențiu Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
19 Ani Răzvan Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Bozbici Adrian David Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Bucilă Mihai Cristian Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Costan Gabriel Cristian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Dănilă Cătălin Ionuț Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Kadar Ștefania Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Lazăr Perseca Ionuț Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Mujdei Alex Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Neamțiu Eugen, Furedi Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Mureșan Mihai Daniel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Negrea Șerban Valentin Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Roșu Horațiu Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Neamțiu Eugen, Candale Silviu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Rotund Vasile Bogdan Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Săsărman Florina Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Sīmbouan Narcis Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 Sīrbu Ciprian Andrei Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 Toadere Cristian Flaviu Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 Vasile Maria Lorena Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 Barteș Silviu Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Neamțiu Eugen, Candale Silviu 0 0 0 0 Retras
37 Forfotă Ioana Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 0 0 0 0 Retras
38 Mariș Bogdan Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana 0 0 0 0 Retras


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro