home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Braila

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Doroftei Rares Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian 15 100 20 135 Calificat (A)
2 Popa Ioan Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian 30 34 12 76 Punctaj insuficient (P)
3 Suchea Rares Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
4 Teglas Dennis Vladut Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Braila Cozarev Adrian Sorin 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
5 Badila Stefan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
6 Cristea Vlad Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
7 Dragomir Robert Daniel Liceul Teoretic ”Panait Cerna” Braila Trufas Catalina 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
8 Filip Cristian Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
9 Frigioiu Robert Cristian Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
10 Adetu Amalia Ioana Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina 20 18 10 48 Punctaj insuficient (P)
11 Butnaru Razvan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
12 Calavri Mircea Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
13 Mirzea Gabriel Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
14 Costache Razvan Andrei Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
15 Legian Andrei Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Marin Florina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Mircea Andrei Razvan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Moldovan Dimitrie Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Moroianu Horia Valentin Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Popa Bogdan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Satala Stefan Alexandru Liceul Teoretic ”Panait Cerna” Braila Trufas Catalina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Ionita Alexandru Andrei Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro