home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 PUȘCAȘU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV GEORGESCU OANA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 77 36 48 161 Calificat (A)
2 PANAITE CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI 28 10 91 129 Clasament National (CN)
3 AVRAM GHEORGHE COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PĂCURAR FELICIA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
4 SÎNTEA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV NIȚULESCU LAURA, ȘERBAN MANUELA, ARDELEAN TIMOTEI 61 14 23 98 Punctaj insuficient (P)
5 DUMA HORAȚIU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATIC "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI 37 10 23 70 Punctaj insuficient (P)
6 ȘOLCĂ ROBERT-NICOLAE COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV COMARNIC LILIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 27 23 18 68 Punctaj insuficient (P)
7 ION ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI 44 10 10 64 Punctaj insuficient (P)
8 COJOCARU DAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV COMARNIC LILIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 37 10 10 57 Punctaj insuficient (P)
9 FORIS ILDIKO COLEGIUL NAȚIONAL "APRILY LAJOS" BRAȘOV VRENCIAN EVA, BÁLINT FERENC 36 10 10 56 Punctaj insuficient (P)
10 BREZAIU MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ TRIF CLAUDIA 20 23 10 53 Punctaj insuficient (P)
11 ALEXOI DAVID LUCIAN COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV TUTUNEA GABRIELA, AUPICI IRINA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 18 23 10 51 Punctaj insuficient (P)
12 BORZA CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI 14 10 26 50 Punctaj insuficient (P)
13 BUHAI DARIUS COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
14 HARIGA DANA COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro