home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 MARZIALI MATTIA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 15 80 16 111 Punctaj insuficient (P)
2 SCORȚIA CLAUDIA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
3 CHIȚEA RĂZVAN COLEGIUL NAȚIONAL \"ANDREI ȘAGUNA\" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE \"HAI LA OLIMPIADĂ\" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
4 PINTILIE TEODOR COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
5 SAS VLAD ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ TRIF CLAUDIA 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
6 VOINESCU DAVID COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 15 26 16 57 Punctaj insuficient (P)
7 GURZĂU ROLAND COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
8 HAIDUC ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
9 MIRON CODRUȚA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
10 NEAGU DENISA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
11 SECĂREANU DAVID DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA, PĂCURAR FELICIA 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
12 ALDEA IULIA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL \"ANDREI ȘAGUNA\" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
13 NICOLAE ANTONIO COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRAȘOV CĪRJEAN COSTICĂ, GEOGE CARMEN, POPOVICI MARIA 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
14 DIMA MATEI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ \"GRIGORE MOISIL\" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE \"HAI LA OLIMPIADĂ\" BRAȘOV POPA MILENA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
15 DUMITRU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, NIȚULESCU LAURA 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
16 FILIP ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
17 LAZAR VLAD COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRAȘOV CĪRJEAN COSTICĂ, GEOGE CARMEN, POPOVICI MARIA 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
18 NAVADARU CĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV POPA MILENA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
19 LECHEA DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
20 POPESCU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV VOLMER MIHAELA, POPOVICI MARIA 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
21 CALISTRU DIANA COLEGIUL NAȚIONAL \"RADU NEGRU\" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
22 ȘTEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOHDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHȘ DIANA 15 10 14 39 Punctaj insuficient (P)
23 PERȘENEA ANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA 15 14 10 39 Punctaj insuficient (P)
24 ROMAN BIANCA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV POPA MILENA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 15 14 10 39 Punctaj insuficient (P)
25 CRING DORIAN MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL \"DR. IOAN MEȘOTĂ\" BRAȘOV VOLMER MIHAELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 ICHIM VLAD COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI ȘAGUNA” BRAȘOV FODOR BOGDAN, MODRIȘAN ADRIAN 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 OROS FLAVIU COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRAȘOV CĪRJEAN COSTICĂ, GEOGE CARMEN, POPOVICI MARIA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 PAȘCA ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ" GRIGOREMOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 POPA ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 STAN ELISABETA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIAD" BRAȘOV FODOR BOGDAN , NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 CĪRJAN TEODORA GABRIELA COLEGIUL NAȚIONAL \"ANDREI ȘAGUNA\" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN - - - - absent
32 FAZAKAS ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro