home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Coroian Vlad Bogdan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian, Popovici Andrei Sorin 100 13 100 213 Calificat (A)
2 Preda Andrei Constantin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 84 13 100 197 Clasament National (CN)
3 Turcsa Alexandru Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela, Ilea Lucian 100 69 10 179 Clasament National (CN)
4 Cenan Horea Călin Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian 100 10 49 159 Clasament National (CN)
5 Candrea Cosmin Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 77 65 10 152 Clasament National (CN)
6 Turcan Mihail Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca 96 23 27 146 Clasament National (CN)
7 Ghiorghiu Ioan Viorel Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin 100 13 10 123 Clasament National (CN)
8 Nădejde George Nicolas Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca 92 13 10 115 Punctaj insuficient (P)
9 Ignat Robert Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana 61 10 40 111 Punctaj insuficient (P)
10 Rus Mihai Armand Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina 84 10 14 108 Punctaj insuficient (P)
11 Tirla Ovidiu Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
12 Vereșezan Paul Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela 71 10 14 95 Punctaj insuficient (P)
13 Filp Teodor Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian 38 10 14 62 Punctaj insuficient (P)
14 Arion Dan Vasile Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin 18 23 14 55 Punctaj insuficient (P)
15 Pop Ionuț Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
16 Ștef Andree Ovidiu Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Ștefănescu Octavian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Bretan Cezar Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Haidu Simona 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Frătean Ștefania Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Găzdac Alexandru Eugen Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Simon Katalin Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Chira Cristian Claudiu Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana - - - - absent
23 Macovei Tudor Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina - - - - absent
24 Marin Ciprian Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițas Petru - - - - absent
25 Pop Mihai Daniel Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela - - - - absent
26 Tritean Sergiu Daniel Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro