home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Lăuran David Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trīmbițas Petru, Ilea Lucian 100 100 100 300 Calificat (A)
2 Gabor Ioana Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca, Vaida Dana 15 96 50 161 Clasament National (CN)
3 Ignat Alex-Matei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina 80 34 14 128 Clasament National (CN)
4 Tofan George Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana 35 34 14 83 Punctaj insuficient (P)
5 Țigoan Matei-Daniel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Haidu Simona 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
6 Ion Dragoș-Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina 25 34 20 79 Punctaj insuficient (P)
7 Pintilie Andrei Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena 10 38 18 66 Punctaj insuficient (P)
8 Țarcă Andrei Ioan Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Tomșa Gelu, Pintea Adrian 15 34 14 63 Punctaj insuficient (P)
9 Dușceag Mihai-Bogdan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Salanțiu Crina 30 10 20 60 Punctaj insuficient (P)
10 Rohan Lorena Ioana Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
11 Sopon David Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
12 Kulcsar Noemi Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
13 Surdu Valeriu Adrian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 15 26 12 53 Punctaj insuficient (P)
14 Buliga Mihai Liceul Teoretic "Elf" Cluj-Napoca Bălan Gabriela 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
15 Prodan Matei Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
16 Vaida Ionuț Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
17 Dan Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Salanțiu Crina 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
18 Găvruș Dragoș-Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
19 Gānscă Tudor Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
20 Muntean Mihai-Dorin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
21 Rotar Mircea-Raul Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
22 Luca Marius Constantin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
23 Suciu Maria Elena Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
24 Ștefănic Emanuel-Aronel Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Bia Ștefan Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Gădălean Tudor Sebastian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Iancu Julien Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Lung Ana Otilia Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Meșter Darius Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Baciu Andrei-Ciprian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina - - - - absent
31 Belea Andra Lucia Maria Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela - - - - absent
32 Niță Cristian Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena - - - - absent
33 Suciu Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Haidu Simona - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro