home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Constanta

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 MOLDOVEANU ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA 81 10 100 191 Calificat (A)
2 MANGHIUC ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA 53 10 100 163 Clasament National (CN)
3 RADOVICI MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL 100 10 44 154 Clasament National (CN)
4 LOGYIN VLAD ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA 55 66 10 131 Clasament National (CN)
5 POPESCU ANDREI LICEUL TEORETIC ”CALLATIS” MANGALIA PILAT ELENA MIHAELA 100 10 18 128 Clasament National (CN)
6 NIȚĂ HORIA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN 71 23 27 121 Clasament National (CN)
7 STOICA ALEXANDRU CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA IUSUF NARCIS 68 23 22 113 Punctaj insuficient (P)
8 RICIU VLĂDUȚ ȘTEFAN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA RALUCA VYKY 75 10 10 95 Punctaj insuficient (P)
9 FETA ALMAR ERAN LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” MEDGIDIA ȘERBAN GINA-ELENA 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
10 ADAM ROBERT MIHAI LICEUL TEORETIC ”DECEBAL” CONSTANȚA DRAGOMIR ELENA, COJOCAR-HOROBĂȚ LUMINIȚA 65 10 10 85 Punctaj insuficient (P)
11 MITRAN ALEXANDRU GABRIEL LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA BARBU CRISTINA, TĂNĂSESCU VIOLETA 27 10 10 47 Punctaj insuficient (P)
12 CATRANGIU TIBERIU FLORIN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
13 CRANGĂ ANTONIO CRISTIAN LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA BARBU CRISTINA, TĂNĂSESCU VIOLETA 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
14 HERLEA ȘTEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA, RĂVOIU DANIELA 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
15 JEGU MIRCEA VALENTIN LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” MEDGIDIA ȘERBAN GINA-ELENA 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
16 CREȚU ANDRA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR DE MARINĂ ”AL. I. CUZA” CONSTANȚA NURLA AIDAN 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
17 STOIAN VLAD LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA RALUCA VYKY 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
18 HASAN EREN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 OPREA SERGIU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA RALUCA VYKY 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 TOMA ALEXANDRU EUGEN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 BOȘNEAG ERDIN ȘTEFAN LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” MEDGIDIA ȘERBAN GINA-ELENA - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro