home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Dambovita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Calota Stefan Daniel Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie 40 26 12 78 Punctaj insuficient (P)
2 Stanciu Stefan Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie 20 34 12 66 Punctaj insuficient (P)
3 Radu Andrei-Laurentiu Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian 30 18 10 58 Punctaj insuficient (P)
4 Trandafir Andrei - Alexandru Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
5 Ghinea Theodor Traian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
6 Nicolaescu Ioan-Alexandru Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
7 Voicu Andrei Silviu Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
8 Oprea Alexandru - Constantin Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
9 Stanciu Andrei-Cristian COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
10 Angelescu Denisa Andreea Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
11 Baraitanu-Ralea Tudor-Marian Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
12 Barbu Laurentiu-Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
13 Bobeica Alexandru Florin Colegiul National "Constantin Carabella" Tabirca Nicolae Radu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
14 Caracas Radu Nicolae Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
15 Cojocaru Anne-Marie-Zoe Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Constantin Raul Petrut Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Constantin Florin-George Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Cotovelea Iulia Ioana Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Dogarel Andrei COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Ene Cosmin Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Filip Catalina Maria Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Fülop Adelin Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Gurau Vallee Nikolas Fernando Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Mandoc Cristian Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Mihaila Marius Matei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Moater Mihai Ioan Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Negulescu Razvan George Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Nitu George - Catalin Colegiul National "Constantin Carabella" Tabirca Nicolae Radu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Oprescu Robert COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Rizea Vlad-Stefan Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Rosca Vlad-Antoniu Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Stoica Alexandru Cristian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 Diaconu Robert Theodor Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena - - - - absent
34 Feraru Patricia Florentina Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena - - - - absent
35 Paduroiu Daria Maria Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena - - - - absent
36 Toader Ana Maria Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro