home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Nanu Ruxandra Laura Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 10 100 100 210 Calificat (A)
2 Nicolae Radu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 91 50 64 205 Clasament National (CN)
3 Aldea George Dănuț Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 17 52 100 169 Clasament National (CN)
4 Popa Rareș Teodor Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia 33 50 82 165 Clasament National (CN)
5 Modi Francisc Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia 34 50 55 139 Clasament National (CN)
6 Reischel Arthur Rolland Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu 10 10 100 120 Clasament National (CN)
7 Gheorghe Radu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
8 Gone Radu Mihnea Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 33 50 28 111 Punctaj insuficient (P)
9 Dobra Robert Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
10 Puținelu Andrei Bogdan Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Bădulescu Laviniu 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
11 Toader Ana Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia 17 72 10 99 Punctaj insuficient (P)
12 Roșca Rareș Adrian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
13 Moanță Ionuț Liviu Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
14 Dorobanțu Andrei Ovidiu Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Predeșel Elena 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
15 Pascu Ionuț Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 40 13 28 81 Punctaj insuficient (P)
16 Casapu Denis Cristian Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
17 Tonică Adrian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia 10 33 28 71 Punctaj insuficient (P)
18 Brașoveanu Mircea Denis Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Nicoli Marius, Predeșel Elena 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
19 Popa Robert Andrei Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Bădulescu Laviniu 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
20 Căncescu Mihai Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 17 24 28 69 Punctaj insuficient (P)
21 Roibu Andrei Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
22 Rudareanu Dănuț Leonard Liceul Teoretic "Independența" Calafat Bora Tony Iuly 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
23 Cheznoiu Valentin Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
24 Hedea Ioan Mihnea Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
25 Pițur Edi Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu” Craiova Gîju Adriana 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
26 Cicoș Ștefan Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Dimulescu Nicolae Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Dumitrescu Marian Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Matei Dragoș Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Sbaroi Ionuț Alexandru Colegiul Național "Carol I" Craiova Niculescu Florin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Sfetcu Valentina Mălina Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu” Craiova Gîju Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Simion Daniel Dumitru Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu” Craiova Călinoiu Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 Stan Marian Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 Troceanu Theodor Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Predeșel Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 Ionica Anda Maria Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro