home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Dicu Adrian Emanuel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 Clasament National (CN)
2 Udriștoiu Alexandra Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 Calificat (A)
3 Lincă Nicolae Robert Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 84 48 49 181 Clasament National (CN)
4 Cismaru Mihaela Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 10 70 180 Clasament National (CN)
5 Truță Robert Cătălin Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Dochia Marinela 100 10 60 170 Clasament National (CN)
6 Dincă Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 71 39 27 137 Clasament National (CN)
7 Buzatu Bogdan Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 77 10 27 114 Punctaj insuficient (P)
8 Cîrpici Andrei Sorin Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 82 10 14 106 Punctaj insuficient (P)
9 Cula Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
10 Militaru Teodora Liviana Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia 45 10 14 69 Punctaj insuficient (P)
11 Bînă Mircea Marian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 34 23 10 67 Punctaj insuficient (P)
12 Enășoiu Alin Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Predeșel Elena, Șchiopu Liliana 28 10 23 61 Punctaj insuficient (P)
13 Ghiră Mihnea Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 28 10 14 52 Punctaj insuficient (P)
14 Sitaru Cosmin Gabriel Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu” Craiova Călinoiu Adriana 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
15 Ruță Mihai Colegiul Național "Carol I" Craiova Oprea Elena Marilena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Pera Alexandru Lucian Ilie Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia - - - - absent
17 Pirlogea Luciana Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Predeșel Elena, Schiopu Liliana - - - - absent
18 Strîmbeanu Andrei Silviu Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Predeșel Elena, Schiopu Liliana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro