home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Nicola Alexandra Mihaela Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 85 100 100 285 Calificat (A)
2 Negoescu Divia Petra Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 40 100 14 154 Clasament National (CN)
3 Ivancu Bogdan Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 10 100 32 142 Clasament National (CN)
4 Durlănescu Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 30 100 10 140 Clasament National (CN)
5 Anghel Mihnea Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 15 96 22 133 Clasament National (CN)
6 Teișanu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 55 64 12 131 Clasament National (CN)
7 Ciuperceanu Vlad Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 15 100 14 129 Clasament National (CN)
8 Ciocioiu Mihnea Iulian Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica 60 46 10 116 Punctaj insuficient (P)
9 Ghiță Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 45 46 10 101 Punctaj insuficient (P)
10 Popescu Paul Liceul Teoretic "Tudor Arghezi" Craiova Manafu Georgeta 55 10 14 79 Punctaj insuficient (P)
11 Preda Sergiu Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Centrul Județean de Excelență Dolj, Palatul Copiilor Craiova Predeșel Elena, Preoteasa Cezarian 35 26 10 71 Punctaj insuficient (P)
12 Staicu Dan Dominic Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj, Palatul Copiilor Craiova Predeșel Elena , Preoteasa Cezarian 10 38 22 70 Punctaj insuficient (P)
13 Stamatie Mihnea Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Centrul Județean de Excelență Dolj Grindeanu Mihaela, Predeșel Elena 50 10 10 70 Punctaj insuficient (P)
14 Gîrleanu Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
15 Achim-Pănescu Silvian Colegiul Național "Carol I" Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Niculescu Florin, Predesel Elena 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
16 Burchel Radu Daniel Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
17 Dumitrescu Andrei Florentin Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
18 Popescu Cezar Ștefan Cristian Colegiul Național "Carol I" Craiova Oprea Elena Marilena 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
19 Scarlat Marius Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana, Iliescu Camelia 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
20 Bechir Rareș Mihai Liceul Teoretic "Independența" Calafat Miu Mihaela Camelia 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
21 Gheorghe Florin Cristi Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Petre Carmen 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
22 Stan Adrian Marian Colegiul Național ”Elena Cuza” Craiova Petre Carmen 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
23 Boicea Dan Florin Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina Petre Carmen 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
24 Afrem Nickolas Alessandro Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina, Petre Carmen 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
25 Pican Eric Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Predeșel Elena 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
26 Gligorașcu Florin Lucian Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina, Petre Carmen 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
27 Marciu Vlad Mihai Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Petre Carmen 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
28 Casapu Ștefan Georgian Liceul Teoretic "Independența" Calafat Miu Mihaela Camelia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Dinu Ștefan Lucian Colegiul Național "Carol I" Craiova Niculescu Florin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Feldiorean Mihai Rareș Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Petre Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Predeșel Paul Octavian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Centrul Județean de Excelență Dolj Predeșel Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Constantin Robert Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Prede?el Elena - - - - absent
33 Drăghici Radu Ștefan Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina, Petre Carmen - - - - absent
34 Paveliu Alexandra Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro