home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Galati

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 BOURCEANU ADRIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA /VOINEA MIRELA 40 50 100 190 Calificat (A)
2 OGREANU CODRIN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA 40 50 64 154 Clasament National (CN)
3 VR╬NCEANU RADU-TUDOR Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 40 50 64 154 Clasament National (CN)
4 TĂTARU MIHAI RADU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 47 82 139 Clasament National (CN)
5 MIRON ANDREEA CRISTIANA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
6 CHIRIAC ELLA ANA-MARIA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA 33 50 28 111 Punctaj insuficient (P)
7 DINICĂ MIRCEA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA 10 47 46 103 Punctaj insuficient (P)
8 NEAGU GABRIEL ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN / SOLDAN FLORIN 10 17 73 100 Punctaj insuficient (P)
9 IORDĂCHESCU CRISTIAN Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" MUȘUNOIU NOVETSCHI MONICA IULIANA 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
10 S╬RGHI ALBERT Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
11 STOICA ELIAS VALERIU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
12 ZUGRAVU VICTOR CRISTIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 16 47 10 73 Punctaj insuficient (P)
13 CARAMAN ALEXANDRU VALENTIN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
14 LEPĂDATU DENISA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
15 BEJAN ALEXANDRA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
16 BOROS ȘTEFAN Colegiul Național "Costache Negri" STRATULAT DANIELA 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
17 CUZA FABIAN ANDREI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
18 DARIE DAN VLAD Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA, VOINEA MIRELA 10 27 10 47 Punctaj insuficient (P)
19 SIMPETRU GABRIEL Liceul Teoretic "Dunărea" BIBICU DORIN / FOTACHE IONELA 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
20 BOJIAN ALEXIA ȘTEFANIA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
21 POPOIU CLAUDIU Colegiul Național "Costache Negri" DINU ELENA 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
22 MANOLACHE TIBERIU ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN/SOLDAN FLORIN 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
23 CRIHANĂ DRAGOȘ Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
24 BRATAN RADU Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN/ SOLDAN FLORIN 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 CODREANU ALEXANDRU Colegiul Național "Costache Negri" DINU ELENA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 CRISTEA LEONARD Colegiul Național "Costache Negri" STRATULAT DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 DARIE ALEXANDRA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 DOBRE ANA BIANCA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 FLOREA GEORGE Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 HALASAG TUDOR ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN/ SOLDAN FLORIN 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 ILIE CRISTIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 JILAVU ALEXANDRU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 MANOILESCU VICTOR Colegiul Național "Costache Negri" DINU ELENA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 MIHAI DRAGOȘ-ALIN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 MIHAIL RAREȘ Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 NISTOR ALEXANDRU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
37 POENARIU ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" MUȘUNOIU NOVETSCHI MONICA IULIANA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 VASILE DANIEL Liceul Teoretic "Dunărea" BIBICU DORIN / FOTACHE IONELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
39 CIUTĂ ŞTEFAN Colegiul Național "Costache Negri" DINU ELENA - - - - absent
40 FILIMON IOANA ANDREEA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA - - - - absent
41 IACOB ANDREI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA - - - - absent
42 MANOLE ADRIAN Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" MUȘUNOIU NOVETSCHI MONICA IULIANA - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro