home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Galati

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 ANGHEL FABIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA 65 100 24 189 Calificat (A)
2 PARASCHIV-PASHALIDIS ANDA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 15 96 20 131 Clasament National (CN)
3 GRIGORE MIHAI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA 15 46 10 71 Punctaj insuficient (P)
4 STAN MIHAI CRISTIAN Liceul Teoretic "Dunărea" TUDOR VERONICA / GAVRILĂ IULIA 10 38 10 58 Punctaj insuficient (P)
5 CRĂCIUN ALEXANDRU-EMILIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
6 MATEI RAREȘ ANDREI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" DĂU LILIANA, VOINEA MIRELA 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
7 RĂILEANU IOANA-DANIELA Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA/CUBASA PAULA 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
8 MISĂILĂ MARIUS ALESSANDRU COLEGIUL NAŢIONAL"Costache Negri" STRATULAT DANIELA 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
9 VIZINTEANU TEODORA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" IORDACHI LIZETA 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
10 CĂLIN IONUȚ LAURENȚIU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" IORDACHI LIZETA 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
11 DOBRIN IONUȚ-ALEXANDRU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
12 ANGHELUŢĂ DRAGOŞ COLEGIUL NAŢIONAL"Costache Negri" DINU ELENA 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
13 BĪRLĂDEANU RALUCA-MONICA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
14 GHEORGHE ALEXIA IOANA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
15 NĂMOIANU PETRE Colegiul Național "Vasile Alecsandri" DĂU LILIANA / VOINEA MIRELA 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
16 BĂLĂNICĂ MARIO-ALEXANDRU Liceul Teoretic "Mircea Eliade" CRIHANĂ GINA 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
17 ALEXANDRACHE RUXANDRA Col. Nat. „Al.I. Cuza”, Galați ILIE ELENA-DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 ANDREI COSMIN Liceul Teoretic "Dunărea" TUDOR VERONICA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 BADILAȘ MARIUS-ANDREI Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 CATANĂ DAVID-ANDREI Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 CILICHIDREANU ANDI-MARIAN Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 COCU DANIEL Liceul Teoretic "Dunărea" TUDOR VERONICA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 GRECU SILVIU-ANDREI Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 IRIMIA ANNCHRISTIN TEDI Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 LUNGU ANDREI-TUDOR Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 MARDARE LIVIU-DORIAN Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 MARIN GEORGE-VIOREL Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 MATEI ERIC Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 MĪNJINEANU DENIS Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" POPESCU MĂDĂLINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 MOISANU DAVID-MATHEO Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" POPESCU MĂDĂLINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 MOLDOVEANU ANDREI Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 NĂSTAC DORIAN Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 NICA IOANA-MARIA Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 PETREA ANA-MARIA Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 ROȘCA-MAYER BIANCA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 STAN MIHAI CĂTĂLIN Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" POPESCU MĂDĂLINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
37 STOIAN MARIO-DANIEL Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA/CUBASA PAULA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 SUDITU ANA-MARIA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" DĂU LILIANA / VOINEA MIRELA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
39 VASA IOAN-DAVID Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA/CUBASA PAULA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
40 ŞOTROCAN DAVID COLEGIUL NAŢIONAL"Costache Negri" DINU ELENA - - - - absent
41 ISAIA GEORGE ALEXANDRU Liceul Teoretic "Dunărea" TUDOR VERONICA / GAVRILĂ IULIA - - - - absent
42 MACOVEI ALEXANDRU FABIAN Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" POPESCU MĂDĂLINA - - - - absent
43 OPREA VLAD COLEGIUL NAŢIONAL"Costache Negri" DINU ELENA - - - - absent
44 RADU VLAD-ȘTEFĂNUȚ Colegiul Național "Vasile Alecsandri" DĂU LILIANA / VOINEA MIRELA - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro