home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Gorj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Popescu Ioan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 100 50 100 250 Calificat (A)
2 Dabelea Ioana Viviana Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda, Dabelea Oana 33 100 100 233 Clasament National (CN)
3 Corbeanu Adela Nicoleta Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 10 50 73 133 Clasament National (CN)
4 Petec Razvan Gabriel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru 10 50 73 133 Clasament National (CN)
5 Dumitru Bianca Stefania Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana 10 50 64 124 Clasament National (CN)
6 Vasiloiu-Bololoi Ion Bogdan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
7 Groza Iulia Diana Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
8 Magureanu Stoenescu Andreea Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 26 50 28 104 Punctaj insuficient (P)
9 Dumitrescu Bogdan Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
10 Dinuta Eduard Stefan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
11 Prunescu Bogdan Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 10 15 64 89 Punctaj insuficient (P)
12 Nedelcu A. Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
13 Voicu Laura Luisa Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
14 Agurida Alina Maria Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
15 Bogdan Valentin Razvan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
16 Barb Ionut Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negru Elena 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
17 Nedelcu Alexandru Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
18 Tulpan Caleb Corvin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
19 Bran Alexandru Ionut Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Titel Vasile 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
20 Dumitrescu Catalin Constantin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Olaru Valentin 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
21 Gusatu Cristian Alexandru Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
22 Patroescu Andreea Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
23 Diaconescu Luciano Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
24 Baluta Iustinian Lucian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
25 Criveanu Bogdan Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
26 Voicu Catalin Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Ciocan Natalia 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
27 Ciuciulete Mihai Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Ciocan Natalia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Gauca Ionut Tudor Colegiul National Tudor Arghezi Targu- Carbunesti Pera Ermina Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Neagu Alexandru Iulian Colegiul National Tudor Arghezi Targu- Carbunesti Pera Ermina Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Osnaga Robert Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Ciocan Natalia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Pane Raul Florinel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Remetea Narcisa Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro