home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Gorj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Popescu Mihai Cristian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica, Trimbitas Tiberiu Petru 77 100 100 277 Calificat (A)
2 Vilcu Eric Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Gabriela 100 100 40 240 Clasament National (CN)
3 Tir Vlad-Ioan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 100 23 27 150 Clasament National (CN)
4 Ursu Ianis Vlad Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Pascaniuc Claudia 100 14 27 141 Clasament National (CN)
5 Codreanu Catalin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 84 10 40 134 Clasament National (CN)
6 Popeanga Mihnea-Stefan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 81 26 14 121 Clasament National (CN)
7 Catan Sorin Constantin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen 100 10 10 120 Clasament National (CN)
8 Cretoiu Patricia Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian, Boian Flavius 81 10 18 109 Punctaj insuficient (P)
9 Badescu Andrei Octavian Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 71 19 14 104 Punctaj insuficient (P)
10 Granu Dragos Vlad Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen 71 23 10 104 Punctaj insuficient (P)
11 Rizescu Bogdan Constantin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian, Boian Flavius 61 10 27 98 Punctaj insuficient (P)
12 Vicol Mihai Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Olaru Valentin 71 10 14 95 Punctaj insuficient (P)
13 Patroescu Ion-Daniel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
14 Rotaru Radu Stefan Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 62 10 18 90 Punctaj insuficient (P)
15 Popescu Andrei Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
16 Dervesteanu Marian Catalin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian 35 10 22 67 Punctaj insuficient (P)
17 Tudorescu Ana-Maria Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
18 Groza Mihai Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 22 10 14 46 Punctaj insuficient (P)
19 Dima Andrei Dumitru Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Preoteasa Carmen 20 10 14 44 Punctaj insuficient (P)
20 Radutu Robert Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
21 Tiugan Alex Mihail Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
22 Gherghinescu Mihai Andrei Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Juscu Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Pavel Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Spataru Horia Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Ungureanu Iulia Iarina Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro