home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Gorj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Chitan Rafael Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 80 100 40 220 Calificat (A)
2 Popa Sebastian Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 55 90 24 169 Clasament National (CN)
3 Covei Denis Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 30 60 20 110 Punctaj insuficient (P)
4 Stan Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 15 64 18 97 Punctaj insuficient (P)
5 Vintilescu Andrei Florin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 55 10 25 90 Punctaj insuficient (P)
6 Damian Mihai Robert Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 10 34 30 74 Punctaj insuficient (P)
7 Dinca Marius Stefan Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela, Preoteasa Carmen 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
8 Spataru Luca Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 25 34 10 69 Punctaj insuficient (P)
9 Mitrea Cristian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela 20 30 18 68 Punctaj insuficient (P)
10 Pasare Vladut Flavius Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
11 Eftenie Alexandru Daniel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
12 Andronescu Raluca Antonia Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 10 38 10 58 Punctaj insuficient (P)
13 Tilea Andrei Corneliu Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 10 30 17 57 Punctaj insuficient (P)
14 Brinzan Ioana Claudia Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
15 Gorun Cosmin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Preoteasa Carmen 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
16 Lungu Andrei Daniel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
17 Pasare Denis Florin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
18 Talaba Dragos Ionut Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
19 Popovici Andreea Raluca Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 25 18 10 53 Punctaj insuficient (P)
20 Marinica Alexandra Raluca Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
21 Borcean Tudor Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
22 Gogelescu Karlos Gabriel Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
23 Olaru Alexandru Constantin Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
24 Vladoiu Cristian Gabriel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
25 Fintina Stefania Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
26 Chera Maria Alexandra Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia,Boian Flavius 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
27 Draica Georgiana Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
28 Dobre Cristian Edward Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Pasarin Dumitru Adrian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Pistol Catalin Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Tomescu Vlad Ionut Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Codita-Sarbu Denisa Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Giorgescu Emilia - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro