home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Șichet Paul-Cristian Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal 40 100 100 240 Calificat (A)
2 Gaube Robert Gabriel Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 50 82 142 Clasament National (CN)
3 Hărănguș Robert Adrian Liceul Teoretic „I.C.Brătianu” Hațeg Sbuchea Liliana 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
4 Secrieru Ștefan Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
5 Șandru Paul-Cristian Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
6 Florea Flaviu Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
7 Nicula Andrei Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
8 Borza Andrei Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca 10 10 64 84 Punctaj insuficient (P)
9 Magdău Dragoș- Andrei Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
10 Fântână Vlad Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
11 Solnoc Robert Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca 17 13 10 40 Punctaj insuficient (P)
12 Strulea Anca-Elena Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
13 Moroti Kaarl Eduard Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
14 Dancea Radu Ioan Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
15 Sabău Radu-Bogdan Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
16 Cătinean Andrei Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Haneș Sebastian Colegiul Național „Decebal” Deva Iacob Cosmina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Meltiș Dragoș-Ioan Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Tabâră Cristian Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Titianu Maria Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Yanis Vlad Cristian Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro