home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Capolna Darius Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca 81 23 10 114 Punctaj insuficient (P)
2 Trășculescu Tudor Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana 57 23 23 103 Punctaj insuficient (P)
3 Balea Andrei-Petru Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa 70 10 22 102 Punctaj insuficient (P)
4 Nechifor Mirel-Gabriel Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa 79 10 10 99 Punctaj insuficient (P)
5 Vărzaru Octavian Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
6 Budiul Cristian Carol Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora 62 0 18 80 Punctaj insuficient (P)
7 Muscalagiu Anca Ioana Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria, Petraș Teodora 28 10 27 65 Punctaj insuficient (P)
8 Hălmagiu Cătălin-Gabriel Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Faur Haynal 30 13 10 53 Punctaj insuficient (P)
9 Iovan Alina-Ioana Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
10 Mustățea Camelia Bianca Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
11 Pitac Luminița Gabriela Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
12 Furdui Sorin Octavian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
13 Biriș Eduard Andrei Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
14 Mitrofan Alexandru Cristian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
15 Vulsan Bianca Maria Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria, Petraș Teodora 18 0 14 32 Punctaj insuficient (P)
16 Baciu Alex Tănasă Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Chimiția Andreea-Karla Liceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Huszar Istvan Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Marcu Raluca-Daniela Colegiul Național „Decebal” Deva Iacob Cosmina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Moldovan Flavius Denis Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Sav Sorin Andrei Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Bărbiță Mircea-Rareș Liceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona 18 10 0 28 Punctaj insuficient (P)
23 Negoiță Adrian Vasile Colegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Petrila Ciucă Cristiana Mădălina 0 0 10 10 Punctaj insuficient (P)
24 Cărăulean Marc Everin Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 0 0 0 0 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro