home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 VLAD ADRIANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai 40 89 73 202 Calificat (A)
2 GRIU CATALIN Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" Cristina Grigorean 40 50 82 172 Clasament National (CN)
3 ANCUȚA ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia 10 50 100 160 Clasament National (CN)
4 IFTODE VLAD GEORGE Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron 10 47 100 157 Clasament National (CN)
5 PANAINTE RAREȘ Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 10 61 82 153 Clasament National (CN)
6 CANTEA VIVIANA CARMINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia 40 50 55 145 Clasament National (CN)
7 CĂȘUNEANU ȘTEFAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel, Cerchez Emanuela 17 50 73 140 Clasament National (CN)
8 GROSU VICTOR Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iasi Uriciuc Anca 10 50 73 133 Clasament National (CN)
9 STOICA TEDY Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron 10 10 100 120 Clasament National (CN)
10 STOICA MARIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 100 10 120 Clasament National (CN)
11 ZAMFIR ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vīrgă Liliana 40 50 28 118 Punctaj insuficient (P)
12 BEJAN MATEI Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca 10 10 91 111 Punctaj insuficient (P)
13 ISACHE CATALINA Colegiul Național Iași Conea Gabriela 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
14 TUDURACHE TEODORA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
15 LUCIU GABRIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vīrgă Liliana 40 50 10 100 Punctaj insuficient (P)
16 ADONICIOAIE CARLA MARIA Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia 10 20 64 94 Punctaj insuficient (P)
17 BOLFĂ ALEXANDRU Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Hadīmbu Stelian 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
18 ROMAN CRISTIAN Colegiul Național Iași Conea Gabriela 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
19 GHIMPU INGRID Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai 10 30 37 77 Punctaj insuficient (P)
20 NECHITA VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
21 PLETOSU RĂZVAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
22 POPOVENIUC CEZAR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
23 PROCA VICTOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
24 PUSNEI VICTOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
25 DUMITRESCU ALEX Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
26 PLEȘCAN BOGDAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
27 HUȚU TUDOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel 10 44 10 64 Punctaj insuficient (P)
28 SANDU OCTAVIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
29 NASTASĂ ȘTEFAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Hadīmbu Stelian 10 17 28 55 Punctaj insuficient (P)
30 ȚĂBĀRNĂ ANDREI Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
31 BUCĂTARIU LAVINIA Colgiul Național "G. Ibraileanu" Iași Vasilica Roșca 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
32 SĀRBU ALINA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
33 VASILACHE RADU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 17 15 10 42 Punctaj insuficient (P)
34 BARONCEA ANDREI-FLORIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
35 RADU ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
36 PANȚIRU DIANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
37 BACIU TUDOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 CHIRIAC ALEXANDRU-MIHAI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
39 GAIDUR ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro