home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 APETRII RADU-ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 23 70 193 Calificat (A)
2 PANAITE DORU-RĂZVAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 65 26 191 Clasament National (CN)
3 SMOC GEORGE-MARIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 38 36 174 Clasament National (CN)
4 OLENIUC IULIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 82 14 69 165 Clasament National (CN)
5 DONCEAN ȘERBAN-GABRIEL Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 98 13 49 160 Clasament National (CN)
6 OLOERIU DELIA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela 100 34 18 152 Clasament National (CN)
7 UDILĂ ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela 100 23 27 150 Clasament National (CN)
8 DIMITRIU CORINA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 23 14 137 Clasament National (CN)
9 BURLACU-VISTERNICU MATEI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 77 10 48 135 Clasament National (CN)
10 TERENTI ION Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Iuscinschi Simona 100 23 10 133 Clasament National (CN)
11 GHIȚU MIHNEA Colegiul National Iași Elena Rotaru 28 74 26 128 Clasament National (CN)
12 BREZULEANU MIHAI-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 77 23 14 114 Punctaj insuficient (P)
13 PAN TONG-MARIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 84 10 10 104 Punctaj insuficient (P)
14 CIOPRAGA RĂZVAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela 82 10 10 102 Punctaj insuficient (P)
15 PĪRVAN INES Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vīrgă Liliana 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
16 BARANCEANU VLAD-ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 28 41 27 96 Punctaj insuficient (P)
17 IVAN REMUS Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 55 27 14 96 Punctaj insuficient (P)
18 BUICA IOANA ALEXANDRA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 22 46 23 91 Punctaj insuficient (P)
19 CHELARU RADU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Maftei Ionel 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
20 IMBREA DANIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 56 23 10 89 Punctaj insuficient (P)
21 LEUȘTEAN DIMITRIE Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
22 MIHALACHE RADU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vīrgă Liliana 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
23 SANDU LORIAN ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
24 PUȘCAȘU FLORIN Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca 57 10 10 77 Punctaj insuficient (P)
25 ZAVADOVSCHI BOGDAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian, Hadīmbu Stelian 56 10 10 76 Punctaj insuficient (P)
26 ILIE TUDOR ALEXANDRU Colegiul Național „Costache Negruzzi” Iași Neagu Lucian 14 45 10 69 Punctaj insuficient (P)
27 MARCU EDUARD Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
28 CHIRIȚĂ MATEI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela 44 10 10 64 Punctaj insuficient (P)
29 DIMA ELISABETA Colegiul Național Iași Elena Rotaru 22 10 23 55 Punctaj insuficient (P)
30 DRON IONUȚ GABRIEL Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca 30 10 14 54 Punctaj insuficient (P)
31 NICULIȚĂ ANDREI-EDUARD Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 14 10 23 47 Punctaj insuficient (P)
32 MUNTEANU TEOFIL Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
33 ȚURCANU OTILIA-ARIADNA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
34 FILIP YVONNA Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
35 LAZAROV ROBERT ANDREI Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
36 PĂDURARU GEORGE Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Maftei Ionel 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
37 TANASE GEORGE Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vīrgă Liliana 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
38 PAVEL PETRONEL COSTEL Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
39 UNGUREANU ȘTEFAN Liceul Teoretic "Miron Costin" Iași Scutaru Alina 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
40 ZAHARIA MIRUNA-IOANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
41 ȘERBAN ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vīrgă Liliana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
42 ARON ROBERT Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vīrgă Liliana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
43 CRUDU IULIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
44 POSTUDOR CONSTANTIN GABRIEL Colegiul Tehnic de Electronică și Telecomunicații "Gh. Mārzescu" Iași Lombadă Ecaterina, Grigoraș Marcel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
45 PREDA ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vīrgă Liliana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
46 ZAHARIA MIHAI GABRIEL Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
47 COJOCARU DIANA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela - - - - absent
48 COSTESCU ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Maftei Ionel - - - - absent
49 LOGHIN ANDREI-IOAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez - - - - absent
50 NICOLEANU OVIDIU-AUGUSTIN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro