home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 TEODORESCU VLAD-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 84 100 100 284 Calificat (A)
2 TURCUMAN VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 79 100 100 279 Clasament National (CN)
3 TUCHILUS VLAD Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Miron Lucia 98 80 10 188 Clasament National (CN)
4 PINTILIE VLAD Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 84 23 73 180 Clasament National (CN)
5 ANTOHI ROBERT Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron, Ioniță Alexandru 77 41 27 145 Clasament National (CN)
6 FARCAȘ VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana 100 10 27 137 Clasament National (CN)
7 HARIP ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana 100 23 10 133 Clasament National (CN)
8 TUDOSA EDUARD ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 95 10 27 132 Clasament National (CN)
9 MIHAI CONSTANTIN Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 100 13 10 123 Clasament National (CN)
10 PURICOI CĂTĂLIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 100 10 10 120 Clasament National (CN)
11 VATUI ADRIAN MIHAI Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe, Rotaru Elena 79 10 27 116 Punctaj insuficient (P)
12 CHIRIAC VICTOR Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe/Rotaru Elena 10 23 73 106 Punctaj insuficient (P)
13 PUȘCASU MARIA-MĂDĂLINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ursache Liliana, Maftei Ionel 59 27 18 104 Punctaj insuficient (P)
14 HUȚANU ANA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
15 PETRARIU FLORIN IUSTINIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
16 LIPȘA ONDINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 66 10 10 86 Punctaj insuficient (P)
17 TUDOSE DANIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 42 10 10 62 Punctaj insuficient (P)
18 CRISTEA DUMITRU DANIEL Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe/Rotaru Elena 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
19 ZET TEODOR Colegiul Național M.Eminescu Iași Goriuc Laura 13 23 18 54 Punctaj insuficient (P)
20 APOLSCHI MIHAI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
21 CREȚU ALEXANDRU Liceul Teoretic "Al. I. Cuza" Iași Roșu Oana 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
22 VIZITEU DAVID - ANDREI Colegiul Național M.Eminescu Iași Goriuc Laura 18 14 10 42 Punctaj insuficient (P)
23 GRIGORIU COSMIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
24 VORNICU ȘTEFAN BOGDAN Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
25 GRADINARIU ANDREI Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 CHIRUȚĂ ADRIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona - - - - absent
27 ZABORILA ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro