home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Lazăr Laurențiu Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu 100 100 28 228 Calificat (A)
2 Teglaș Bogdan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 10 50 100 160 Clasament National (CN)
3 Treista Georgiana Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Bianca Costin 10 61 73 144 Clasament National (CN)
4 Ivanciuc Adrian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
5 Descaș Rareș-Daniel Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
6 Mateian Tudor Marian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea, Călin Laura 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
7 Tulbure Claudiu-Teofil Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
8 Culac Daria Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
9 Bonyhai Alexandru Ștefan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
10 Herzal Radu Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
11 Rus Ioan-Vasile Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
12 Goia Alexia-Maria Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
13 Mariș Gheorghe Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
14 Burzo Paul Aurelian Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
15 Firisar Gabriel Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Hojda Matei Andrei Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Hosu Rudolf-Adrian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Mariș Radu-Ioan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Schiau Alex-Mihai Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Sidau Simona Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Szabo Alexandru Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro