home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Țiplea  Ștefan Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca, Roșca Ovidiu 100 100 27 227 Calificat (A)
2 Corneștean Jasmina Loretta Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 100 23 27 150 Clasament National (CN)
3 Varga Marcel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 100 23 27 150 Clasament National (CN)
4 Becsi Paul Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria 100 10 27 137 Clasament National (CN)
5 Codrea Andrei-Cristian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 100 10 27 137 Clasament National (CN)
6 Fernea Dan-Tudor Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 97 10 22 129 Clasament National (CN)
7 Mota Andrei Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 84 10 27 121 Clasament National (CN)
8 Mihai Rareș Daniel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 77 23 10 110 Punctaj insuficient (P)
9 Bodnaruc Mihai Liceul Pedagogic ”Regele Ferdinand”, Sighetu Marmaţiei Takács Ferenc 46 10 10 66 Punctaj insuficient (P)
10 Tomoiaga Mihai Cristian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
11 Tulici Francisc Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 35 10 10 55 Punctaj insuficient (P)
12 Botiș George Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 20 23 10 53 Punctaj insuficient (P)
13 Zaharie Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 16 23 10 49 Punctaj insuficient (P)
14 Grigorescu Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
15 Cardoș Cătălin Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
16 Chiuzbăian Rareș Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
17 Ciocan Florin Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
18 Dragos Denis Danut Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
19 Dulf Diana-Geanina Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
20 Olaru Daniel Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
21 Giesswein Alexia Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Mirișan Laura-Amalia Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Munteanu Mihai Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Petrișor Alex-Daniel Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Profeanu Teodor Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Zah Andrei Ionut Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro