home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 David Cătălin Ioan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Popovici Sorin, Vlad Mihaly 100 81 49 230 Calificat (A)
2 Cotârlan Codrin Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Roșca Ovidiu 100 10 100 210 Clasament National (CN)
3 Bonea Radu Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin 84 69 10 163 Clasament National (CN)
4 Mașlinca Mihai Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Contraș Diana 100 23 14 137 Clasament National (CN)
5 Stepan Dacian Marian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 100 10 22 132 Clasament National (CN)
6 Dicu Dan Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 100 10 14 124 Clasament National (CN)
7 Țiplea Ionuț Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 100 10 10 120 Clasament National (CN)
8 Baczur Richard Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin 81 10 27 118 Punctaj insuficient (P)
9 Roșca Paul Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 22 69 27 118 Punctaj insuficient (P)
10 Ianoș Raul Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Contraș Diana 14 65 27 106 Punctaj insuficient (P)
11 Boga Titus Nicolae Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian 65 10 27 102 Punctaj insuficient (P)
12 Leșe Doru Călin Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian 14 10 40 64 Punctaj insuficient (P)
13 Sălsigan Răzvan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin 10 23 18 51 Punctaj insuficient (P)
14 Pop Cătălin Ionuț Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
15 Onea Alin Ovidiu Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 10 25 10 45 Punctaj insuficient (P)
16 Tătăran Ștefan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
17 Bledea Dragoș Ioan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Bodnariuc Dănuț 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
18 Filip Rareș Iulian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Moldovan Andrei George Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana, Kalmar Violeta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Breaz George-Ioan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Mureșan Ioana Claudia - - - - absent
21 Kaszta Tamas Liceul Teoretic ”Németh László” Baia Mare Madarassy Kinga - - - - absent
22 Szasz-Varadi Gergö Liceul Teoretic ”Németh László” Baia Mare Madarassy Kinga - - - - absent
23 Zelenszky Bianca Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro