home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Mujdar Milan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu 40 100 30 170 Calificat (A)
2 Suciu Bogdan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana 30 34 19 83 Punctaj insuficient (P)
3 Bozga Bianca Vlasia Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
4 Gulin Tudor Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
5 Mureșan Andrea-Simina Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
6 Sima Alin Alexandru Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
7 Sima Grigore Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
8 Șeu David Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
9 Lăcătuș Darius Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
10 Grad Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
11 Mașcovici Alexandru Raul Adrian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
12 Pop Bogdan Cristian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
13 Țiplea Paul Timotei Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
14 Buzgo Andrei Ionuț Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
15 Cardoș Raul-Andrei Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Gîrda Nora-Marcela Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Hosu Răzvan Sorin Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare Muntean Rareș Mircea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Manu Miruna Luana Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Marina-Fiț Andrei Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Pop Alex Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare Muntean Rareș Mircea, Coroiu Mircea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Rochnean Adelin-Antonio Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Tomoiagă Vlad-George Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Vasc Alexandru Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Vrînceanu Flaviu Cristian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Fîrtea Raul-Pavel Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru - - - - absent
26 Iliuță Filip Ioan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana - - - - absent
27 Samoilă Denis Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro