home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Vamanu Petru Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe 10 50 100 160 Calificat (A)
2 Băltoi Teodor Ioan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 17 47 82 146 Clasament National (CN)
3 Balint Leonard Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 10 50 82 142 Clasament National (CN)
4 Temeș George Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru 57 47 28 132 Clasament National (CN)
5 Dobrița Andrei-Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
6 Biciușcă Matei Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru 10 33 37 80 Punctaj insuficient (P)
7 Burlacu Cătălin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
8 Ojică Alexandru Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
9 Modolea Bogdan Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
10 Ifrim Cristian Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
11 Buraga Samuel Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț Cracană Ioan 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
12 Mîrț Leonard Liceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani Cojan Lilioara 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
13 Asmarandei Cătălin Gheorghe Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
14 Hanghicel Răzvan Mihai Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
15 Potoceanu Diana Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Dunăre Mihaela 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
16 Pintilie Justinian Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
17 Brumă Bogdan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Andone Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Dandu Iulian-Alexandru Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Florea Alexandra Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Toma Vlad Florin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Dunăre Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro