home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Polenciuc Rareș Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin 20 46 28 94 Punctaj insuficient (P)
2 Andronache Bogdan Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
3 Butnaru Vlad Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe 10 46 10 66 Punctaj insuficient (P)
4 Chițu Tudor Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 34 20 64 Punctaj insuficient (P)
5 Verdeș Maria-Ioana Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
6 Dunăre Ștefan Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 15 30 17 62 Punctaj insuficient (P)
7 Putilă Mihai Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
8 Balint Franceska Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
9 Slătinaru Andrei Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru 10 34 12 56 Punctaj insuficient (P)
10 Rusu Alexandru Florin Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
11 Bârgăoanu Iarin Cristian Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
12 Niunin Matei-Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Costrachevici Elena 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
13 Grăpinoiu Codrin-Emilian Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 20 18 10 48 Punctaj insuficient (P)
14 Enăchescu Alexandra-Elena Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
15 Udilă Mihai Tiberiu Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela 10 10 25 45 Punctaj insuficient (P)
16 Maciujec David Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
17 Asoltanei Dumitru-Șerban Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Lariu Silviu George 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Biro Anya Andreea Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Cobzaru Bogdan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Duca Andrei Rareș Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Manolache Diana Elena Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Simionescu Raul Alexandru Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Tacu Alexandru Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro