home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Lieb Hanna Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Pătcaș Csaba 100 69 36 205 Calificat (A)
2 Lazăr Răzvan Andrei Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 79 10 19 108 Punctaj insuficient (P)
3 Stan Ioana Ligia Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
4 Danicico George Iulian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 26 10 36 72 Punctaj insuficient (P)
5 David Dan Ioan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta 22 27 10 59 Punctaj insuficient (P)
6 Botos Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
7 Tóth Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
8 Zvunka Lorena Maria Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 19 10 14 43 Punctaj insuficient (P)
9 Știrbu Vlad Florin Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
10 Pop Bogdan Ioan Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
11 Pop Ioan Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
12 Gavriș Antoniu Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
13 Roșioru Teodor Valentin Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
14 Bontea David Gabriel Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
15 Cigan Oliviu Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Dan Alexandru Mihai Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Danciu Alexandru Mihai Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Jurj Florin Petru Colegiul Național "Doamna Stanca" Satu Mare Nagy Mariana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Moșneguțu Cătălin Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Pleșca Evelyn Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Kristo Marc Konrad Liceul Teoretic Carei Laslo Ion - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro