home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Uzum Răzvan Viorel Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta 100 100 55 255 Calificat (A)
2 Éles Júlia Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 65 100 12 177 Clasament National (CN)
3 Durla-Pașca Paul George Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta 35 34 35 104 Punctaj insuficient (P)
4 Mădăras Paul Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta 30 54 10 94 Punctaj insuficient (P)
5 Mihai Eduard Alex Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 15 38 32 85 Punctaj insuficient (P)
6 Andreican Rareș Bogdan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 20 30 17 67 Punctaj insuficient (P)
7 Szilagyi Dragoș George Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
8 Geng-Neamț Walter Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta 15 30 14 59 Punctaj insuficient (P)
9 Grigoruț Dominic Octavian Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
10 Fógel Edith Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
11 Cozma Casiana Teodora Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
12 Karasz Benjamin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
13 Nagy Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
14 Póti Ábel Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
15 Dimond Mate Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 25 14 10 49 Punctaj insuficient (P)
16 Vraja Marco Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 10 18 20 48 Punctaj insuficient (P)
17 Varga Maté Zsigmond Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
18 Balog Octavian Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
19 Bărbuș Bianca Ioana Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
20 Barcas Patrick Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
21 Birgiszer Roland Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
22 Bozga Rareș Ionuț Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
23 Braica Patricia Maria Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
24 Mare Adrian Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
25 Mészáros Bálint Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Bálint Zsuzsa 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
26 Poszet Kinga Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
27 Boboi Jennifer Antonella Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Bondrea Alexandru Nadav Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Czompa Benjamin Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Bálint Zsuzsa 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Gogota Andrea Florica Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Halász Eszter Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Hoduț Casia Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 Moldovan Patrick Daniel Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 Molnar Patrik Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 Moroz Lion Erik Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 Mureșan Vlad Codrin Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
37 Simonca Darius Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 Tiution Șerban Paul Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
39 Turc Horea Mihai Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
40 Ludescher-Tyukodi Réka Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba - - - - absent
41 Uifalusi Darian Ionut Liceul Teoretic Carei Laslo Ion - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro