home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Crăciun Cătălin Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels 10 20 100 130 Calificat (A)
2 Budin Cristian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
3 Bozan Cătălin Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
4 Ștefănescu Radu Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
5 Stănculescu Gabriel Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda 10 30 46 86 Punctaj insuficient (P)
6 Oancea David Lucian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
7 Nagy Alexandru Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Constantin Enea 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
8 Ianc Octavian Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda 10 52 10 72 Punctaj insuficient (P)
9 Lupp Laurențiu George Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda 10 33 28 71 Punctaj insuficient (P)
10 Cîrstea Andrei Ovidiu Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
11 Șandru Ioan Flavius Marian Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
12 Fântână Alex Constantin Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
13 Ramba Teodor Andrei Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
14 Muntean Codrin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
15 Gheorghe Ștefan Stelian Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea 16 10 19 45 Punctaj insuficient (P)
16 Teodoru Andrei Bogdan Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
17 Bunea Alexandru Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda, Carmen Popescu 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
18 Bera Gabriel Nicolae Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Giurca Ștefan Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Marpozan Daniel Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Mihu Alexandru Ioan Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Oprișiu Bianca Elena Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Pașca Andrei Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Petri Dragoș Alin Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Stănilă Paul Gabriel Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Thomits Gabriel Michael Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Vincze Iulia Paula Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Zugravu Tudor Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Lăzăreanu Radu Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco 0 0 0 0 Retras
30 Alăman Alexandru Petrișor Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco - - - - absent
31 Pallo Iosua Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels - - - - absent
32 Rădac Alexandru Ovidiu Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro