home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Micu Alexia Claudia Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 15 50 14 79 Punctaj insuficient (P)
2 Dămian George Dorian Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 20 30 14 64 Punctaj insuficient (P)
3 Alexandrescu Ștefan Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
4 Buian Dragoș Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
5 Tudorache Ioan Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
6 Secoșan Mihai Sebastian Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
7 Bărglăzan Alexandru Ștefan Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
8 Stoica Sergiu Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
9 Ghiorghe Sorana Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 10 10 17 37 Punctaj insuficient (P)
10 Crețu Gabriel Nicolae Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
11 Dămean Andrei Ștefan Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
12 Șerban Elena Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
13 Ani Andrei Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
14 Barac Sebastian Beniamin Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
15 Boar Lucian Ioan Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Bocu Ioan Andrei Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 Bolovan Rareș Constantin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Cercel Robert Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Crăciun Răzvan Mihai Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Crețu Raul Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Alina Dumitrescu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Dragotă Robert Marian Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Fleșeriu Ioan rareș Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Hoadrea Răzvan Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Alina Dumitrescu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Hrițuleac Sergiu Constantin Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Kalman Andrei Horațiu Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Sminchișe Vlad Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Szocaci Erik Fabian Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Ungureanu Robert Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Valase Paul Mihai Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Vonica Ioan Paul Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Ștefănie Arthur Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș - - - - absent
32 Andraș Andrei Adrian Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș - - - - absent
33 Chivereanu Angela Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat - - - - absent
34 Dancășiu Ioan Flavius Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș - - - - absent
35 Olariu Daniel Ștefan Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș - - - - absent
36 Ozun Dan Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Alina Dumitrescu - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro