home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 TODAȘCĂ DANIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 100 56 60 216 Calificat (A)
2 PAULIUC EDUARD TIMOTEI Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Ștefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru 100 23 49 172 Clasament National (CN)
3 CUZENCO ANDREI ROBERT Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu 84 23 27 134 Clasament National (CN)
4 REBENCIUC PAUL FLORIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 71 14 36 121 Clasament National (CN)
5 CALDARE ARCADIE Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 100 10 10 120 Clasament National (CN)
6 GRUMĂZESCU SILVIU C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Ilincăi Florin 100 10 10 120 Clasament National (CN)
7 VOLOȘTIUC EUSEBIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu 77 23 10 110 Punctaj insuficient (P)
8 FLOREA COSMIN GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 71 23 10 104 Punctaj insuficient (P)
9 PĂDURARU CRISTIAN-DANIEL Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu 34 30 36 100 Punctaj insuficient (P)
10 STAFIE CĂLIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
11 HOȘTIUC ROBERT GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 69 10 14 93 Punctaj insuficient (P)
12 STANCIU CĂTĂLIN-IOAN Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa 66 10 10 86 Punctaj insuficient (P)
13 SUSCIUC ANASTASIA Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 58 17 10 85 Punctaj insuficient (P)
14 BARBĂ MATEI Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
15 GHERASIM TEODOR SAMUEL C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta 40 10 27 77 Punctaj insuficient (P)
16 COȚOFREI ANDREI Colegiul Național ”Petru Rareș” SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile 24 10 27 61 Punctaj insuficient (P)
17 NEGRU ALEXANDRU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta 32 10 10 52 Punctaj insuficient (P)
18 TOMESCU MIHAI ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
19 LATEȘ MIHAI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
20 BATINAȘ BIANCA Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Freitag Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 CENUȘĂ ȘTEFAN Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Freitag Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 HRIȚCU LUCA Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 SALAGEAN DRAGOȘ-GRIGORIE Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 UNGURIANU TIBERIU SEPTIMIU Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 URDOI BOGDAN GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 10 10 10 30 Retras


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro