home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 ȚIFUI IOAN ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 84 100 100 284 Calificat (A)
2 HORODINCĂ MIHAI C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 54 69 96 219 Clasament National (CN)
3 CĂRARE CLAUDIU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile 42 23 100 165 Clasament National (CN)
4 ANTONOVICI TRAIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 100 10 27 137 Clasament National (CN)
5 PAVĂL ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 84 23 27 134 Clasament National (CN)
6 MAEREAN ANDREI ȘERBAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 100 10 10 120 Clasament National (CN)
7 VULTUR IULIAN C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie 53 49 10 112 Punctaj insuficient (P)
8 ONCIU CONSTANTIN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița – Dorina/Pînzariu Liviu 63 10 23 96 Punctaj insuficient (P)
9 BLAHOVICI ANDREI EUSEBIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 56 26 10 92 Punctaj insuficient (P)
10 ȚIGĂNESCU IULIAN C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
11 GHERMAN CRISTIAN Colegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail 41 10 27 78 Punctaj insuficient (P)
12 ȚÎRDEA RĂZVAN-ANDREI Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița - Dorina 39 10 18 67 Punctaj insuficient (P)
13 BUJOR PAUL ANDREI C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie 23 10 18 51 Punctaj insuficient (P)
14 SOLCAN CEZAR-IULIAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița - Dorina 25 10 14 49 Punctaj insuficient (P)
15 PALAGHIANU FLORIN CLAUDIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
16 TIPA ADRIAN Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Tompea Viorel/Ildegez Mihaela 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
17 BURCĂ PAUL C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
18 CUCIUREANU VLAD Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Buliga Tiberiu Ioan 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
19 CRAIU CONSTANTIN-TIBERIU Colegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
20 ȘAPCĂ IOANA CĂTĂLINA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 RUSU LUCIAN GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 OU CRISTIAN Colegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail - - - - absent
23 VERCIUC ȘTEFAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro