home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 DUMITRESCUL EDUARD VALENTIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 60 96 50 206 Calificat (A)
2 ȚEBREAN ANDREEA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 30 88 35 153 Clasament National (CN)
3 BORGOVAN ALEXANDRU Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 15 100 30 145 Clasament National (CN)
4 RUSU BOGDAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile 10 100 12 122 Clasament National (CN)
5 PAVEL MAURIZIO TUDOR Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 30 46 12 88 Punctaj insuficient (P)
6 DRELCIUC PETRU ALEXANDRU CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. Măgurean Marius 50 10 10 70 Punctaj insuficient (P)
7 IEȚCU DIMITRIE Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
8 POSMANGIU SILVIU ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela 10 30 24 64 Punctaj insuficient (P)
9 TOMESCU MIRCEA ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
10 PERJU MIRCEA-ȘTEFAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina 15 34 12 61 Punctaj insuficient (P)
11 CERNĂUȚAN TEOFAN IOAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
12 POPA ALBERT IOAN Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
13 COȘMAN IULIAN C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 10 30 17 57 Punctaj insuficient (P)
14 IOSUB LUCIAN -MIHAI Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Pintea Eugen 15 30 12 57 Punctaj insuficient (P)
15 PITIC EMANUEL Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Cîrdei Traian, Galan Petrică 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
16 CHIȘLEAC REMUS Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
17 COLEV THOMAS C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
18 CUDLA RADU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
19 OANEA ALEXANDRU GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
20 PETRAȘUC ANA Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
21 RUSU COSMIN CONSTANTIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela 10 18 12 40 Punctaj insuficient (P)
22 GĂITAN NICOLAI CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. Ionescu Gabriela 15 14 10 39 Punctaj insuficient (P)
23 BOTEZATU IOANA Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
24 VOLANSCHI MATEI Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
25 DIACONIȚA ADRIAN Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana 10 10 17 37 Punctaj insuficient (P)
26 CIOMAG TUDOR Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
27 PLOSCEAC ALEXANDRU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
28 RÎPAN IOAN-ANDREI Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Dițu Garofița/Tompea Viorel 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
29 BÎRSAN ROBERT Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
30 BOIȘTEANU IOANA ALEXANDRA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 BUZATU GIULIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 CIOBANU CĂTĂLIN ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 GĂINĂ ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 IORDACHE RĂZVAN DUMITRU Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 LAZURCĂ DANIEL C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 LUCHIAN MATEI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
37 NYISZTOR SEBASTIAN ZOLTAN CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. Mariuc Florin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 CATRINARI GEORGE Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana - - - - absent
39 SOROCEANU DENIS TIMOTEI Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Ștefănescu Narcisa Daniela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro