home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Draganescu Ioana Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela 33 50 100 183 Calificat (A)
2 Moga Marius-Ioan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu 10 50 100 160 Clasament National (CN)
3 Coroiu Matei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Keresztes Luminita 10 50 73 133 Clasament National (CN)
4 Lugojan Emanuel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela 10 47 64 121 Clasament National (CN)
5 Buburuzan Alexandru-Stefan Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Simulescu Adriana, Keresztes Luminita, Lupse Mircea 10 100 10 120 Clasament National (CN)
6 Christian Cezara-Cala Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
7 Copilu Tudor Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Bohm Cristina, Keresztes Luminita 40 47 19 106 Punctaj insuficient (P)
8 Simion Bogdan-Dumitru Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
9 Pop George Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Jeberean Marineta/ Vida Cristian 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
10 Dumbrava Alexandru Colegiul National C.D.Loga Timisoara Stanga Viorica Mirela/ Ruset Ovidiu 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
11 Mocanu Petre Teodor Colegiul National Banatean Branga Monica/Toma Rodica 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
12 Urlan Rares Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
13 Vasici Bogdan Colegiul National Banatean Dragu Felicia/Tuica Raluca 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
14 Laki Edward Colegiul National Banatean Branga Monica/Toma Rodica 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
15 Craciun Marius Colegiul National C.D.Loga Timisoara Stanga Viorica Mirela/ Ruset Ovidiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 Dascalu Alin-Florentin Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Jeberean Marineta/ Dejica Ramona/Vida Cristian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro