home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Oprea Mihai Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 65 44 100 209 Calificat (A)
2 Dimitriu Andrei Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 60 50 64 174 Clasament National (CN)
3 Gheorghe Marius Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 10 50 100 160 Clasament National (CN)
4 Unguroiu Victor-Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina 10 44 100 154 Clasament National (CN)
5 Ursarescu Alexandru Marian Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella 10 50 82 142 Clasament National (CN)
6 Caramida Iustina Andreea Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 10 52 55 117 Punctaj insuficient (P)
7 Blotu Mihai-Cosmin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina, Dumitrescu Ovidiu 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
8 Dobritoiu Cristina-Teodora Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
9 Gargu Bogdan Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
10 Rabuga Andrei-Flavius Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
11 Gheorghe Liviu Armand Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 10 47 28 85 Punctaj insuficient (P)
12 Boieriu Andrei Teodor Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 17 50 10 77 Punctaj insuficient (P)
13 Poenaru Oana-Laura Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
14 Ionica Ion Flavio Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
15 Patru Denis-Marian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
16 Predescu Ioan-Alexandru Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
17 Rotaru Mira Teodora Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
18 Niculae Stefan Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
19 Serban Gheorghe Dragos Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
20 Dobre Mihail-Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Gatejescu Daria Mihaela Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Ilina Mircea Nicolae Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Olaru Mara Andreea Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro