home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Kapros Ana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 84 100 44 228 Calificat (A)
2 Papa Valentin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 61 27 27 115 Punctaj insuficient (P)
3 Barbu Mihai Eugen Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 10 69 10 89 Punctaj insuficient (P)
4 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 10 27 18 55 Punctaj insuficient (P)
5 Floarea George Marian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 20 10 22 52 Punctaj insuficient (P)
6 Olaru Rick Robert Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
7 Cotoarba Iulian Vladut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 15 10 10 35 Punctaj insuficient (P)
8 Tudoroiu Vlad-Constantin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
9 Glavan Ionut-Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail - - - - absent
10 Toma Constantin-Florian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro