home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Deaconescu Sabin Mario Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 10 100 20 130 Calificat (A)
2 Petrovici Ricardo Dumitru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 65 30 14 109 Punctaj insuficient (P)
3 Ivancu Andrei Eduard Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 65 30 10 105 Punctaj insuficient (P)
4 Diaconescu-Armasescu Andrei Mihai Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 30 34 30 94 Punctaj insuficient (P)
5 Miu Tudor Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 35 34 20 89 Punctaj insuficient (P)
6 Sandu Rares Cristian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 35 22 12 69 Punctaj insuficient (P)
7 Vasile Andrei Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 40 18 10 68 Punctaj insuficient (P)
8 Dumitrescu Razvan Ionut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 30 14 14 58 Punctaj insuficient (P)
9 Florea Larisa Elena Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 30 18 58 Punctaj insuficient (P)
10 Trascau Teodor-Bogdan Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 25 22 10 57 Punctaj insuficient (P)
11 Birtoiu Alin Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
12 Barbu Eduard Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
13 Buca Mihnea Vicentiu Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
14 Serbanica Andreea Maria Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
15 Vladu Daniela Gabriela Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
16 Florescu Bogdan Ilie Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
17 Ionescu Ioana Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
18 Vadastreanu Mihai David Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
19 Dinca Diana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
20 Giuroiu Iulia Elena Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 17 37 Punctaj insuficient (P)
21 Nicolaescu Raoul-Gabriel Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
22 Dumitru Antonio Daniel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
23 Berbece David Constantin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Bucura Stefan Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Hancu Anamaria Magdalena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Chirita Andrei Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 Cojocaru Vlad Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 Diaconu Andreea Teodora Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 Gheorghitescu Nicolae Razvan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 Ionescu Maria Magdalena Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 Iordan Ion Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 Neacsu David Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 Nicula Maria Cristina Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 Popescu Alexia Maria Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 Rogoz Alexia Marina Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
35 Tudorin Radu Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
36 Ursei George Armand Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro