home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Sava Constantin Alin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 80 47 100 227 Calificat (A)
2 Aliciuc Alexandru Gabriel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 40 100 73 213 Clasament National (CN)
3 Trifan Robert Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mircea Trifan 10 100 100 210 Clasament National (CN)
4 Diaconescu Teodora Cosmina Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 40 47 100 187 Clasament National (CN)
5 Micu Tudor Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion 10 50 82 142 Clasament National (CN)
6 Ignat Gabriel Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 20 82 112 Punctaj insuficient (P)
7 Iordan Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 91 10 111 Punctaj insuficient (P)
8 Macovei Rares Stefan Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 10 76 19 105 Punctaj insuficient (P)
9 Tiplea Matei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
10 Bordun Bogdan Costel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
11 Homoranu Iustin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
12 Balauta Albert Ionut Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
13 Secan Silviu Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui Rascanu Lidia, Gherman Florin 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
14 Lupu Cosmin Daniel Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 52 10 72 Punctaj insuficient (P)
15 Ghiorghi Ioana Cristina Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
16 Boboc George Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
17 Popa Stefan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Camelia Popica 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
18 Sarbu Dragos Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
19 Munteanu Denisa Maria Ionela Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
20 Verman George Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
21 Dicu Emanuel Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Bogdan Mocanu, Ursachi Iuliana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Hirjan Fabian Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Tufaru Alex Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro