home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Alexandru Norina Stefania Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 60 96 32 188 Calificat (A)
2 Mihalcea Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mindrescu Andu 40 80 14 134 Clasament National (CN)
3 Bogos Andrei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 65 42 20 127 Clasament National (CN)
4 Ilascu Beatrice Georgiana Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 15 80 12 107 Punctaj insuficient (P)
5 Mocanu Matei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 65 30 10 105 Punctaj insuficient (P)
6 Cozma George Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Barlad Grădinaru Ion 55 10 17 82 Punctaj insuficient (P)
7 Razmerita Matei Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu 55 14 10 79 Punctaj insuficient (P)
8 Popoiu Andra Stefania Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 10 18 35 63 Punctaj insuficient (P)
9 Sofronea Georgian Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
10 Ciovnicu Gina Iuliana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
11 Carp Rafael Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
12 MÓ?Ól? Alin Remus Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui Leustean Cristina, Popa Mihaela 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
13 Papuc Stefan Eduard Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
14 Profir Alexandru Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
15 Turbatu Miruna Teodora Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
16 Turcu Mihnea Alexandru Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
17 Chipirliu Denis Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
18 Giurcanu Codrin Mihai Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
19 Apostol Diana Flavia Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
20 Chiper Roberto Marian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina, Mocanu Daniel 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
21 Aeloaiei Denisa Colegiul Na?ional Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Lefter Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Gabriela Ursu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Spinu Cosmin Vladut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina, Mocanu Daniel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro