home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Sectorul_3

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 CERCELESCU SERBAN-ION LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TAMIO-VESA NAKAJIMA, BICSI LUCIAN 100 100 100 300 Calificat (A)
2 POGONARIU RADU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA 100 93 100 293 Clasament National (CN)
3 TUDOSE SANZIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE 100 23 27 150 Clasament National (CN)
4 POPESCU IOAN-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA 100 10 36 146 Clasament National (CN)
5 TURCANU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SERTEL EMRE 100 26 10 136 Clasament National (CN)
6 MATEI VLAD ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 62 23 27 112 Punctaj insuficient (P)
7 BALAN-TRIBUS LEON-ROLAND LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 10 69 27 106 Punctaj insuficient (P)
8 TIRZIU ANDREI-NICHITA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK, KISCH MARIANA 46 34 10 90 Punctaj insuficient (P)
9 LASCUZEANU STEFAN-ANDREI LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA 10 10 40 60 Punctaj insuficient (P)
10 CHECIU DENISA GEORGIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE 24 10 14 48 Punctaj insuficient (P)
11 BUNEA TEODORA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
12 CIACU ANDREI GEORGE COSTIN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
13 GHERGHISAN ROBERT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
14 VELICU MARIUS CRISTIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA/CHIRITA VALENTINA 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
15 CRISTEA MIHAI-IULIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 DUMITRESCU MARIUS-CRISTIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 FIERBINTEANU DAVID-MARIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 GHEORGHE GABRIEL COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT LAURENTIU LAMBRINOC 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 GHITA RADU ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 ZELKO ANDREEA CRISTINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 TURCU RAZVAN CRISTIAN COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT LAURENTIU LAMBRINOC - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro