home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Sectorul_3

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 GREACA ALBERT ANTONIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CABAS ALI, NURBERDIYEV PUDAK 100 100 100 300 Calificat (A)
2 FEODOROV ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 75 100 100 275 Clasament National (CN)
3 HOSU IULIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 100 100 75 275 Clasament National (CN)
4 GAVRA BOGDAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CHIRIAC ANDREI 35 100 100 235 Clasament National (CN)
5 CALINESCU MIHAI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, KISCH MARIANA 15 100 100 215 Clasament National (CN)
6 COJOCARU ANDREI CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CHIRIAC ANDREI 30 100 70 200 Clasament National (CN)
7 DOBRICEAN IOAN DORIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 60 96 36 192 Clasament National (CN)
8 ROATA-PALADE MIRCEA-ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, TRIFAN GEORGE 40 100 45 185 Clasament National (CN)
9 BANCILA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 20 100 44 164 Clasament National (CN)
10 ARDELEANU GEORGE CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 15 96 50 161 Clasament National (CN)
11 NEGRESCU THEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 50 92 10 152 Clasament National (CN)
12 BANTAS GEORGE SERBAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 30 76 40 146 Clasament National (CN)
13 GHITA DIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 80 30 10 120 Clasament National (CN)
14 SFIA ANCA MIHAELA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, NURBERDIYEV PUDAK 10 10 75 95 Punctaj insuficient (P)
15 ANTOFI VLADIMIR COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB DIMITRIU RODICA 15 50 10 75 Punctaj insuficient (P)
16 BURGHELEA RARES LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, NURBERDIYEV PUDAK, KISCH MARIANA 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
17 BUCUR-SABAU MARIA-MIRABELA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
18 ARSENE DAVID LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 15 26 14 55 Punctaj insuficient (P)
19 DIMA PHILIP ALEXANDRU COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT VILCIU MARILENA 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
20 SCARLAT MADALINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
21 BARBULESCU EUGEN -OCTAV LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
22 IORDACHE RAZVAN GABRIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
23 GAVRILA FLORIN-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
24 RATA VLAD DANIEL COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB CAZACU NINA 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
25 ZAMFIR CEZARA MARIA COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT MARILENA VILCIU 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
26 AVRAMESCU MARIO- IONUT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 CIOBANU SEBASTIAN- STEFAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
28 CODARCEA ALEXANDRU- CHRISTIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
29 GAVRILUT ALEXANDRA MARIA COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT MARILENA VILCIU 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
30 IACOB IOANA-DELIA LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
31 LISMAN VICTOR-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
32 TIFUI LARA COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT MARILENA VILCIU 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
33 URSU RALUCA-RUXANDRA LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
34 ADASCALITEI ANA- MARIA LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA - - - - absent
35 BADOIU ALEXIA ANA-MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK - - - - absent
36 FEJER MIHAI-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA - - - - absent
37 GEORGESCU IOAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA - - - - absent
38 IONESCU VLAD-STEFAN COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT MARILENA VILCIU - - - - absent
39 MURGOCI CRISTIANA ANDREEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK - - - - absent
40 PAUNSECU ALEXIA IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro