home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Arges are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Dragutoiu Vlad-Ioan 9 Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 55 88 14 157 calificat direct (A)
2 Barbu Robert-Ionut 9 Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 15 100 19 134 calificat Clasament National (CN)
3 Stoica Ioan 10 Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 54 50 100 204 calificat direct (A)
4 Cioc Alex Andrei 11 Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 32 65 100 197 calificat direct (A)
5 Florea Daria Mihaela 11 Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 75 10 96 181 calificat Clasament National (CN)
6 Sitaru Bogdan 12 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 100 100 100 300 calificat direct (A)
7 Stan Andrei 12 Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Raducu Serenela, Sutan Dana 100 10 36 146 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Arges are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tanasescu Luca-Ioan 5 Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina 30 100 130 calificat direct (A)
2 Florescu Rareș Ioan 6 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian 45 45 90 calificat Clasament National (CN)
3 Alexe Stefan 6 Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 50 40 90 calificat direct (A)
4 Ionescu Robert-Mihai 6 Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina 35 50 85 calificat Clasament National (CN)
5 Dumitrașcu Ioana Alexandra 6 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian 55 30 85 calificat Clasament National (CN)
6 Moraru Mihnea Cosmin 6 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian 45 35 80 calificat Clasament National (CN)
7 Prunaru Ioana Alexandra 7 Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 70 100 170 calificat direct (A)
8 Ilinescu Andrei 8 Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Dumitrascu Octavian 85 82 167 calificat direct (A)
9 Radulescu Horia-Filip 8 Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina 66 67 133 calificat Clasament National (CN)
10 Linta Alexandru Gabriel 8 Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Oprea Adriana 70 61 131 calificat Clasament National (CN)
11 Dumitru Costin-Cosmin 8 Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina 91 25 116 calificat Clasament National (CN)
12 Horvat-Marin Stefan 8 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 79 10 89 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro