home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Bacau are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Magirescu Tudor ?tefan 9 Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie 65 100 45 210 calificat direct (A)
2 Popescu Stefan Alexandru 9 Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria 30 96 41 167 calificat Clasament National (CN)
3 Rotaru Robert 9 Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie 15 96 30 141 calificat Clasament National (CN)
4 Paduraru Andrei 9 Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli 20 100 14 134 calificat Clasament National (CN)
5 STEFANESCU STEFAN 10 Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia 10 50 64 124 calificat direct (A)
6 Ravariu Eugen-Cristian 11 Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 100 34 100 234 calificat direct (A)
7 Cadar Eduard 11 Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 96 49 18 163 calificat Clasament National (CN)
8 Toma Andrei-Catalin 12 Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 100 23 27 150 calificat direct (A)


GIMNAZIU

Lotul judetului Bacau are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Rusu Rares 5 Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Nitu Adrian 60 30 90 calificat direct (A)
2 Maftei Albert Alexandru 6 Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 70 65 135 calificat direct (A)
3 Piscu Stefan 8 Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 100 83 183 calificat direct (A)
4 Stroi Robert 8 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Bacau Vieru Ilie 82 94 176 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro