home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Bistrita-Nasaud are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Oniga Andrei-Mihai 9 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin 35 94 50 179 calificat direct (A)
2 Demian Cătălin Ionuț 10 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu 40 50 100 190 calificat direct (A)
3 Ciurcău Leonardo Iulian 10 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu 18 50 100 168 calificat Clasament National (CN)
4 Ihuț Andra Sorina 10 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
5 Stanciu Alin Gabriel 10 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu 33 100 10 143 calificat Clasament National (CN)
6 Șofran Daniel 10 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
7 Borcani Robert-Raul 11 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana 79 100 100 279 calificat direct (A)
8 Tārlișan Paul Ioan Petru 12 Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius 100 10 100 210 calificat direct (A)
9 Creța Florin Vlăduț 12 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Pop Ioan, Mureșan Ciprian, Gălățan Constantin 71 10 65 146 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Bistrita-Nasaud are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Floare Doru 7 Școala Gimanzială Avram Iancu Bistrița Nelca Mirela, Bīz Felicia 100 100 200 calificat direct (A)
2 Bindea Mihai 7 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Șofroni Dănilă, Bīz Felicia 70 95 165 calificat Clasament National (CN)
3 Moca Andrei 8 Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin 100 100 200 calificat direct (A)
4 Lușcan Alexandru Mihai 8 Școala Gimanzială Mihai Eminescu Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius 15 88 103 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro