home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Brasov are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 RĂDULESCU RĂZVAN ION 10 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI 40 100 64 204 calificat direct (A)
2 VAIDA RADU ANDREI 10 COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV AUPICI IRINA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI 37 100 28 165 calificat Clasament National (CN)
3 FICARD ANTONIU 10 COLEGIUL NAȚIONALDE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, PENGHIȘ DIANA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
4 ANDONE ALEXANDRU 10 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
5 VELȚAN VICTOR 11 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 100 23 32 155 calificat direct (A)
6 PUȘCAȘU ALEXANDRU 12 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV GEORGESCU OANA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA 77 36 48 161 calificat direct (A)


GIMNAZIU

Lotul judetului Brasov are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 POP RAREȘ - ANDREI 6 CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV GEOGE CARMEN, IACOB MIRELA 55 40 95 calificat direct (A)
2 COVACIU DARIUS 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL", BRAȘOV PENGHIȘ DIANA 70 15 85 calificat direct (A)
3 CHIRIBUȚĂ ROBERT ADRIAN 7 CENTRUL DE EXCELENȚĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIMBAV AUPICI IRINA, PAISE LIANA SANDA, TACEA CORINA MARIA 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
4 IONESCU VLAD 7 ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ĂAGUNA" BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
5 BRĪNDEA ROBERT 8 ACADEMIA DE INFORMATICĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN 69 61 130 calificat direct (A)
6 POPA IOANA 8 CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI ȘAGUNA” BRAȘOV AUPICI IRINA 10 76 86 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro